آتی شهرهوشمند ایرانیان از شرکت های گروه داده پردازی بانک پارسیان از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بهره گیری از زیر ساخت های پرداخت الکترونیک و اتصال به شبکه باشگاه مشتریان تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) کسب و کارهای تجارت الکترونیک متنوعی را در سطح کشور به وجود آورده است.سامانه پرداخت های نوین در آزادراه های کشور(سپندار) با مشارکت وزارت راه و شهرسازی، سامانه صدور بلیت الکترونیک اماکن گردشگری ایران ( سیب) با مشارکت سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و سامانه یکپارچه پرداخت خودرو( سی پی) با مشارکت شهرداری های شیراز، کاشان و تهران محصول خلاقیت مهندسان و همکاران این شرکت بوده است.

در حال حاضر پس  از راه اندازی باشگاه مشتریان در مجموعه های بزرگ کشور این فرصت برای عموم مردم شهر کاشان برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان فراهم شده است. در این طرح با توجه به قرادادها وتفاهم نامه های آتی شهر هوشمند ایرانیان با مراکز خرید وفروشگاه انتظار می رودعلاوه بر ایجاد رونق اقتصادی در شهر کاشان ، فرصت های شغلی جدیدی در این شهر ایجاد گردد و قدرت خرید شهروندان افزایش یابد.

خدمات باشگاه مشتریان کاشان تخفیف بر پایه تخفیف آنی بر روی پایانه های خرید بانک پارسیان در مرحله اول و صدور کارت های اعتباری با شرایط پرداخت اقساطی در مرحله بعدی بنا نهاده شده است.


آدرس: کاشان، خیابان امیرکبیر، بعد از چهارراه سلمان، مجتمع امیرکبیر، طبقه 5، واحد 24

تلفن: 55353075-031