سوالات متداول کاشان تخفیف

پاسخ به سوالات عمومی و ذکر یک مثال خرید در کاشان تخفیف

سوالات متداول کاشان تخفیف

سوالات متداول طرح کاشان تخفیف

(ثبت نام در کاشان تخفیف و استفاده خدمات آن کاملا رایگان است)


سوال 1) برای عضویت در کاشان تخفیف چکار باید بکنیم؟

جواب: برای عضویت در کاشان تخفیف کافیه به سایت کاشان تخفیف به آدرس www.KashanTakhfif.com مراجعه کرده و در قسمت عضویت به راحتی و با پر کردن فرم مربوطه ثبت نام کنید (برای ثبت نام کلیک کنید)


سوال 2) در قسمت شماره کارت، شماره چه کارتی باید وارد شود؟

جواب: شما می توانید شماره هر کارت بانکی عضو شتاب (مربوط به هر بانک) را در این قسمت وارد کنید. شماره کارت وارد شده در کاشان تخفیف فعال می شود و به عنوان کارت خرید شما در سامانه شبکه تخفیف ثبت می شود.


سوال 3) چه تعداد کارت بانکی برای هر نفر قابل ثبت است؟

جواب: هر نفر می تواند تا سقف 5 کارت بانکی را در کاشان تخفیف فعال کند اما در هنگام ثبت نام تنها می توانید شماره یکی از کارت های بانکی خود را وارد کنید.

برای ثبت کارت های بیشتر کافیست به پنل کاربری خود مراجعه کنید و یا با واحد پشتیبانی به شماره 55331183-031 تماس گرفته و کارت مورد نظر خود را فعال کنید.


سوال 4) پس از ثبت نام در سایت چگونه باید خرید کنیم؟

جواب: برای خرید و بهره مندی از تخفیفات ارائه شده در سایت تنها کافیست به مراکز مجاز معرفی شده در سایت مراجعه کنید و با کارتی که در سایت ثبت نام کرده اید خرید کنید. دقت داشته باشید در مرحله پرداخت وجه در فروشگاه ها و یا مراکز خرید باید عملیات پرداخت روی پوز مخصوص طرح (پوز تجارت الکترونیک بانک پارسیان) انجام شود. (در پایان همین مطلب به مثال خرید و نمونه فیش توجه کنید)


سوال 5) آیا برای ثبت نام در کاشان تخفیف و استفاده از خدمات آن بهایی باید پرداخت کرد؟

جواب: خیر، کلیه خدمات کاشان تخفیف کاملا رایگان است


مثال نحوه خرید از کاشان تخفیف


فرض کنید در یکی از فروشگاه های پوشاک آقایان پیراهنی را با قیمت 100.000 تومان انتخاب کرده اید و درصد تخفیف فروشگاه 20 درصد می باشد. در این حالت در مرحله پرداخت شما از مغازه دار درخواست دستگاه پوز مخصوص کاشان تخفیف را می کنید. فروشنده مبلغ خرید را بر روی دستگاه 100.000 تومان وارد می کند و شما با یکی از کارت هایی که در سامانه کاشان تخفیف فعال کرده اید عملیات پرداخت را انجام می دهید. با این کار به صورت خودکار و هوشمند 20 درصد تخفیف خود به خود برای پرداخت شما اعمال می شود و مبلغ 80.000 تومان از کارت شما کم می شود. به همین راحتی.


نمونه فیش خرید

مبلغ خرید: 338.000 تومان

تخفیف فروشگاه: 15 درصد

مبلغ کسر شده: 287.300

میزان تخفیف: 50.700 تومان


آدرس سایت

www.KashanTakhfif.com

آدرس کانال تلگرام

kashantakhfif_com@

آدرس اینستاگرام

kashantakhfif@

هم اکنون در کاشان تخفیف ثبت نام کنید

(برای ثبت نام کلیک کنید)


کاشان؛ شهری که دوستش داریم