نکات اجرایی کاشان تخفیف

نکاتی که برای استفاده از کاشان تخفیف باید بدانید

نکات اجرایی کاشان تخفیف

نکاتی که برای استفاده از کاشان تخفیف باید بدانید


•  تمامی مراکز مجاز طرح دارای برچسب "مرکز مجاز کاشان تخفیف" می باشند.
•  تمامی مراکز مجاز طرح دارای دستگاه کارت خوان با برچسب "پذیرنده مجاز کاشان تخفیف" می باشند.
•  مراجعه کنندگان در نظر داشته باشند برای بهره مندی از تخفیفات و سایر امکانات کاشان تخفیف قبل از مراجعه به مراکز، باید در سایت ثبت نام کرده باشند و یکی از کارت های بانکی خود را در حین ثبت نام به کاشان تخفیف معرفی کرده باشند. (کارت مذکور می تواند کارت شتاب کلیه بانک ها باشد)
•  کارت بانکی معرفی شده در سایت، در سامانه کاشان تخفیف به عنوان کارت خرید فعال شده و برای بهره مندی از تخفیفات، عملیات پرداخت باید با کارت فعال شده و بر روی کارت خوان مخصوص طرح انجام شود.
•  مراجعه کنندگان به مراکز مجاز کاشان تخفیف باید در نظر داشته باشند که بیشترین تخفیف ممکن برای اعضای شبکه در نظر گرفته شده است لذا تخفیف های اعلام شده در سایت و مراکز از قیمت اتیکت یا اولیه لحاظ می شود. بدیهی است در صورتی که خواستار گرفتن تخفیف مخصوص خود در محل هستید، در نظر داشته باشید خرید شما در زیرساخت کاشان تخفیف انجام نخواهد شد و ضمن کمتر شدن میزان تخفیف دریافتی از شرایط کسب امتیاز برای هر خرید و شرکت در قرعه کشی و دریافت جوایز نقدی محروم خواهید شد.
•  برای بهره مندی از مزایای طرح کاشان تخفیف عملیات پرداخت بر روی دستگاه کارت خوان مخصوص طرح و با کارت فعال در شبکه باید انجام شود، لذا مراجعه کنندگان در مرحله پرداخت باید درخواست کارت خوان مخصوص کاشان تخفیف را از مسئولین مراکز داشته باشند.
•  صاحبان، مدیران و نیروهای اجرایی مراکز مجاز طرح در نظر داشته باشند تا مرحله پرداخت وجه نیازی به پرسش در رابطه با عضویت مراجعه کننده در کاشان تخفیف نیست. در صورت گزارش مکرر در این خصوص آن مرکز از لیست مراکز طرف قرارداد کاشان تخفیف حذف خواهد شد.
•  در صورتی که عملیات پرداخت بر روی کارت خوان شبکه و با کارتی که در سامانه ثبت نشده انجام شود، کل مبلغ پرداختی به حساب فروشنده واریز می شود و تخفیفات اعمال نمی شود.


آموزش ثبت نام (کلیک کنید)

سوالات متداول طرح (کلیک کنید)

لینک ثبت نام (کلیک کنید)

آدرس کانال تلگرام: kashantakhfif_com@

آدرس اینستاگرام: kashantakhfif@


کاشان؛ شهری که دوستش داریم...